01. Biz Kimiz ---

Sektöründe uzman, reklamı yaratmak kadar onu yaşamayı seven tam hizmet reklam ajansı olarak kurulan Kaiser Creative yaratıcı, genç ve dinamik kadrosu ile müşterilerine çizgi üstü tasarımlar sunmayı kendisine ilke edinmiştir
Neden Kaiser Creative


Çünkü Kaiser Creative ailesinin her üyesi alanında uzman, genç ve yeteneklidir. Bizler çalıştığımız firmaların işini kendi işimiz gibi benimser, her zaman daha iyisini tasarlamak için çalışırız.

02. Kimlerle çalıştık ---

03. Biz Ne Yaparız ---

GRAFİK TASARIM

Yaratıcılığın verdiği sonsuz enerji ile müşterilerimizin kurumsal yüzlerine en uygun çalışmaları oluşturup markalarımızın tüm grafik tasarım ihtiyaçlarını karşılıyoruz.

SOSYAL MEDYA YÖNETİMİ

Gelişen reklamcılık dünyasının trendlerini takip eden ekibimiz, sosyal medyanızın “Asosyal” olmaması için çalışıyor. Büyüyen işletmelerin en büyük problemlerinden biri olan “dijitalleşememek’’ sorununu ortadan kaldırıyoruz. Tüm sosyal medya hesaplarınızı kontrol ederek marka değerinizi yükseltiyoruz. Sosyal medyanızda yürüteceğimiz reklam kampanyaları ile doğru hedef kitle – doğru reklamcılık anlayışını sürdürüyoruz.

WEB TASARIM & YAZILIM

Sizlere dijitalleşme sürecinin ilk adımı olan web tasarım&yazılım hizmetini sunuyoruz. Uzman ekibimizin, dijitalleşmenizi sağlamak adına markanızın tüm gerekliliklerini analiz edip sizlere hazırladığı web reçetesi ile SEO uyumlu web sayfanız hem arama motorlarında hızla yükselecek hem de rakipleriniz arasından yukarılara doğru tam gaz tırmanacak.

GOOGLE ADS & SEO

Google reklamcılığı sayenizde marka görünürlüğünüzü arttırabileceğinizi biliyor muydunuz? İnternet reklamcılığından korkmayın, doğru analiz ve stratejilerimizle markanızın reklam faaliyetlerini yürütüyoruz. En doğru bütçeye, en doğru reklamı sizler için oluşturuyoruz. Arama motorlarında yükselmek ve hızlı bulunmak mı istiyorsunuz? O zaman Kaiser Creative sizin için biçilmiş kaftan. Gelin web sitenizi analiz edelim ve anahtar kelimelerinizi belirleyip ilk analizinizi de ücretsiz hazırlayalım. Arama motoru optimizasyonunuzu yapıp, sitenizdeki tüm eksiklikleri giderelim. Rakiplerinizin önüne geçin ve sitenize gelen ziyaretçi akışını arkanıza yaslanarak keyifle seyredin.

MEDYA PLANLAMA & SATIN ALMA

Markanızın hedeflerine ve bütçesine uygun, size özel reklam planları hazırlıyor ve satın alımlarını gerçekleştiriyoruz.

PRODÜKSİYON

Firmanızı en iyi şekilde ifade edecek tanıtım filmini yapabilmek için öncelikle sizi tanıyor, sektörünüz ve rakiplerinizle ilgili araştırmalar yapıyoruz. İlgili analizler ışığında tasarım ekibimiz bir senaryo taslağı oluşturup tarafınıza iletiyor. Yapılan görüşmeler neticesinde senaryo son halini alıyor. Müzik ve görsel efektler dahil kullanılacak tüm bileşenlerde fikir birliği sağlandıktan sonra çekim yapılacak lokasyonlarda keşif yapıyor ve çekim takvimini belirliyoruz. Çekimin ardından kurgu süreçlerini tamamlayıp teslim ediyoruz.